Jdi na obsah Jdi na menu
 


športové

31. 3. 2007

Download FIFA Football 2007 Demo

Klasika mezi počítačovým zpracováním fotbalu

Náhled programu FIFA Football 2007

Demoverze FIFA Football 2007, nabízí možnost zahrát si jeden čtyřminutový poločas na Emirates stadiónu Arsenalu Londýn, přičemž k dispozici jsou týmy Manchester United, FC Barcelona, Olympique Lyon, Werder Brémy, Guadalajara Chievas a AC Milan.

Download Racer 0.5.0

Povedené závody aut

Náhled programu Racer

Existuje mnoho simulátorů závodních aut, mezi nejznámějšími série NFS, ale málo z nich je zároveň a kvalitní i zdarma. Racer myslím splňuje oba požadavky.

Racer je závodní simulátor jehož největší předností je fyzikální model, na kterém si dali autoři opravdu záležet - vaše auto se chová tak, jak by se chovalo v reálu.

Download Pro Hockey Manager 2005

Hra dokonale simulující život manažera hokejového klubu

Náhled programu ProHockeyManager

Snažili jsme se hru propracovat do nejmenších detailů. Má mnohé jiné funkce, co ostatní hry tohohle typu nemají. A co vám teda ProHockeyManager 2005 nabízí ?

 • skvělou grafiku,
 • pravé soupisky ze 7 světových líg = 108 klubů,
 • možnost hrát scénáře (spolu jich je 8),
 • vestavěný editor mužstev (možnost měnit soupisky klubů),
 • propracovaná volba taktiky na zápas (uživatel může nastavit taktiku na přesilovku, oslabení, formace pro přesilovky, hráče na samostatné nájezdy, odvolávat brankáře, nastavit kolik času mají jednotlivé formace strávit na ledě, ...),

 • možnost podplácení rozhodčí,
 • ve hře je zabudován i psychický stav mužstva, který ovlivňuje výkonnost hráčů,
 • při náboru dorostenců do mužstva je možnost výběru,
 • při nákupe hráčů je vestavěná možnost nalezení konkrétního hráče,
 • ve hře jsou vytvořený hráčské trhy, kde je možné získat hráče levněji,
 • kdykoliv můžete prodloužit smlouvy s hráči,
 • přehledné tabulky týmů, hráčů nejen z vaší ligy,
 • evidence všech přestupů,
 • evidence hráčských úspěchů,
 • turnaje pro nejlepší mužstva po skončení sezóny,
 • soundtrack hry (spolu 40 minut hudby),
 • tvorba uživatelských kont (nikdo nebude hrát vaše uložené hry bez vašeho vědomí),
 • umělá inteligence ve hře (všechny mužstva "žijí" tehdy nakupují a prodávají své hráče, povolávají dorostence,...),
 • možnost zlepšování stadionu,
 • každému zaměstnanci klubu můžete nastavit plat,
 • nastavování tréninků mužstva (možnost výběru z pestré palety tréningů),
 • fyzický stav hráčů (čili jejich únava),
 • přepracovaná struktura atributů hráčů (hráči mají až 6 atributů - technika, kondice, odolnost, zkušenosti, chování a talent),
 • přepracovaná struktura atributů brankářů (brankaři mají 3 atributy - talent, reflex, zkušenosti) a mnoho mnoho jiných ...,


Download Race Cars: The Extreme Rally

3D závody automobilů

Náhled programu Race Cars: The Extreme Rally

V tomto programu se posadíte za volant velmi rychlého automobilu a poměříte síly jak s počítačovými protivníky, tak i s těmi lidskými v multiplayeru. Race Cars má velmi vzhlednou grafiku, minimální systémové požadavky a snadné ovládání.


Download Table Tennis Pro V2 Lite

Simulátor ping pongu

Hra se ovládá velmi dobře, chce to jen trochu praxe, než se vám ovládání dostane do krve. Po grafické stránce si není na co stěžovat. Vše je velmi pěkné, stylové a dostačující.

Simulátor nabízí několik herních módů, kde je možno si vybrat mezi jednotlivými zápasy s možností volby protivníka dle jeho zkušeností a pak turnaj.


Download Mann-Filter Rallye 1.0

Vydařené freewarové závody aut

Náhled programu Mann-Filter Rallye

Ve hře Mann-Filter Rallye se můžete posadit do závodního vozu a poměřit svoje síly s počítačovými konkurenty. Jejich kvality lze v této hře samozřejmě nastavit. Každý závod je na 3 kola a na obrazovce "cockpitu" můžete sledovat spoustu informací o průběhu závodu a stavu vašeho vozidla. Ovládání je obvyklé jako u her podobného typu (šipky,...).

Zajímavé na programu je to, že se zaintergruje do počítače jako šetřič obrazovky, takže se Vám bude pravidelně připomínat :). Hra samozřejmě nedosahuje kvalit profesionálně tvořených her jako je třeba Need for speed, ale zase na druhou stranu je zdarma a pro víkendové pobavení stačí.

Download 3D Live Pool 2.55

3D biliár pro jednoho nebo dva hráče

Náhled programu 3D Live Pool

Snad každý někdy hrál kulečník nebo biliár. Firma Etiumsoft vytvořila počítačovou verzi biliáru. Může se pochlubit nejen velice pěknou 3D grafikou, ale i dobrým zvukem. Fyzikální vlastnosti hry jsou velice realistické, ovládání je intuitivní. Součástí hry je několik druhů biliáru (kromě klasického i 3Ball, 8-Ball, 9-Ball, 15-Ball, Rotation, BlackJack a bonusové hry). 3D Pool můžete hrát sami nebo ve dvou u jednoho počítače.

Download Freeride Earth

3D hra pro obdivovatele snowboardů

Náhled programu Freeride Earth

Celá planeta se změní v nádherný "snowpark". Můžete jet kam chcete, dobíjet svou skokanskou sílu, abyste byli schopni provádět neskutečné triky (360°). Ke zvýšení rychlosti můžete dokonce použít větráku :) Důležité je však nasbírat dostatek bodů a udržet se v soutěži.

     Download:

Fotbalový manažer z prostředí evropských fotbalových trávníků

Náhled programu ActualCoach

ActualCoach je manažerským simulátorem fotbalu. Zkuste si, jaké to je trénovat evropský velkoklub! Pod kontrolou máte základní sestavu týmu, přestupy hráčů, správu stadionu a další. ActualCoach obsahuje více než 150 týmů a 3000 hráčů. Všechny týmy mají svá loga, sestavy a stadiony tak, jako ve skutečnosti.

Součástí hry jsou také všechny evropské pohárové soutěže, jako je Liga mistrů, Pohár UEFA, Super pohár a Pohár Intertoto. ActualCoach umožňuje pouze hru pro jednoho hráče, což je vzhledem ke zvolenému tématu škoda.

 • Hra existuje ve třech verzích: Premier league manager, Bundesliga manager a Serie A manager.

  Ve verzi 2.32 byl nově upraven algoritmus výpočtu skóre.

Download Front 9

Minigolf na nejkrásnějších hřištích světa

Náhled programu Front 9

Přiznávám, že Minigolf je spíše zábava pro umírněné pány ve středním věku, avšak hra Front 9 od firmy Wildtagent si určitě své hráče najde. Hlavní devizou hry je velmi pěkné prostředí, kde se Vaše minigolfová utkání odehrávají. Soutěžiště se nacházejí v japonských čajových zahradách, v Benátkách, u pyramid v Egyptě... Už s ohledem na vybranou tématiku se od hry nedá očekávat nějáké extrémní akční napětí a dynamika, ale udržet se vždy "pod par" tedy ve vymezeném počtu úderů není žádná legrace. Hráč se ovládá pomocí šipek (směrování úderu) a klávesou enter s jejíž pomocí se ovládá intenzita úderu.

Hra systémově vyžaduje kartu Open GL 3D a Netscape Navigator nebo Microsoft Internet Explorer s aktivovanou Javou.

Download Blobby Volley 1.8

Legrační plážový volejbal hratelný po síti - freeware

Náhled programu Blobby Volley

Nedaří se vám v plážovém volejbalu? Trenujte s Blobby Volley. Velmi jednoduchá gameska se solidní grafickou úpravou. Hráč ovládá malou nepopsatelnou kreaturu, jejíž pomocí musí přepinknout mičudu přes síť. Vše se tedy podobá normálnímu volejbalu. Pravé kouzlo hry však vynikne až při hraní po síti. Myslím, že na nudné hodiny v kanceláři je to úplně optimální věc :)

Hra pochází od německého autora a základní ovládání je v Němčině, můžete si však snadno přepnout do Angličtiny.

Download Bowling Evolution 1.03

Bowling (kuželky)

Náhled programu Bowling Evolution

Klasický bowling (kuželky), mezi jehož základní charakteristiky patří:

 • Možnost hraní turnajů
 • Online výsledky nejlepších hráčů
 • Hra více hráčů (multiplayer)
 • Realistická chování a fyzikální zákony koule i kuželek
 • Pěkné 3D prostředí
 • Možnost zpětného přehrání (replay)

Download 3DRT PingPong

Zdařilá simulace ping pongu

Náhled programu 3DRT PingPong

V této simulaci si můžete zahrát ping pong. Je to hra určená hlavně do práce když se šéf nedívá. Hra 3DRT PingPong je 3D simulace ping-pongu velice zdařilá na to, že její free verze má jenom 3 MB. Bohužel v této verzi máte možnost hrát jen s počítačem, ale v plné verzi této hry si můžou zahrát dva protihráči proti sobě. Ovládání je intuitivní a jednoduché, hru ovládáte pomocí myši nebo klávesnice. Při této hře si jistě každý hráč starší 20 let zavzpomíná na časy kdy po obrazovce honil tři čtverečky a dojde mu kam se hry dnes posunuly..

Download Basketsoft 1.0

Házení na koš

Náhled programu Basketsoft

Graficky zdařilé dílko pobaví milovníky basketbalu - zejména házení trojek. První kolo potěší zdánlivou jednoduchostí, další kola překvapí, protože se koš začne pohybovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář